Karavanserai
english
deutsch

Program

Protože náš dům stojí v krásné tiché krajině, je ideálním místem pro meditační pobyty.
Krásná meditační místnost je po celý den k dispozici; nabízí polštářky a deky.

Osho Meditační víkend 2020: 29.-31.5. 10.-12.07 4.-6.9. 20.-22.11.

 
Je to skvělá příležitost ponořit se do vnitřní hloubky. Použijeme Oshovy aktivní meditace a také tiché meditace. Společně vytvoříme denní program, v němž bude prostor pro vaše přání. Zároveň si užijeme láskyplnou podporu malého společenství a chvíle odpočinku u odpolední kávy...

Cena: 1350,– Kč včetně stravy - cena ubytování bude podle vybraného pokoje. Aby tvé místo bylo zarezervované, pošli prosím, zálohu 500,-Kc na učet 223396751/0300

Poslat zprávu
Karavanserai

Meditace a Keramika 30.10.- 01.11.2020

Tyto víkendy zkombinujeme tvořivost s meditací. Bude prostor pro meditace, kterými vás provede Amar a prostor pro kreativitu budete mít v keramické dílně se Satyou, která umí poradit jak úplným začátečníkům, tak těm, kteří už nějaké zkušenosti mají či přijedou s vlastním nápadem. Bude možné modelovat, dekorovat i točit na hrnčířském kruhu.

Cena:2600,– Kč včetně stravy - cena ubytování bude podle vybraného pokoje

Poslat zprávu


Bardo aneb co nám může pomoci v důstojném umírání 14.-16.02.2020

Všichni se bojíme smrti a snažíme se vyhnout faktu, že smrt je jistá. V naší společnosti je smrt tabu a to je velká škoda, protože nám to pak nedovoluje se připravit na umírání.

Tibeťané nám dali veliký dar: Bardo - techniky, které byly vyvinuty za účelem pomoci člověku v procesu umírání. Osho řekl, že Bardo je největším příspěvkem, který věnoval Tibet celému světu.

Pomocí vedených meditací a sdílení s ostatními ve skupině, budeme vnášet více světla do tématu smrti, do našich strachů s tím spojených a také, jak bychom mohli pomoci přátelům a členům rodiny v procesu umírání.

Pokud dokážeme zůstat uvolnění a pozorní v okamžiku naší smrti, naše smrt se může stát osvobozením. Bardo nám připomíná, že máme být tišší a prostě pouštět vše a zůstávat vědomí.

“Kdekoli budeš cítit smrt, ciť ji. Neutíkej. Smrt je krásná; smrt je největším tajemstvím, je tajemnější než život. Skrze život můžeš získat svět, nicotný svět - bezvýznamný, bezcenný. Skrze smrt můžeš získat věčnost. Smrt je branou.”

Osho

Shangri La!


No Mind

Shangri La!

Toto je neverbální proces, který trvá dvě hodiny denně, po dobu jednoho týdne. První hodinu se mluví hatmatilkou, jazykem, který je neznámý, a ve druhé hodině se tiše sedí. Je to úžasný způsob, jak se dostat do svého nitra a mysl nechat venku!

Součástí procesu je hodina pracovní meditace. Zbývající část dne si můžeme naplánovat podle potřeb a zálib – například Chi Kung nebo Body-Mind-Balancing. Budeme mít prostor na sdílení a užijeme si léto v přírodě.

Poslat zprávu


Osho Mystická Růže   25.7.- 15.8.2020

V Shangri La! s Amar

Mystická růže je jedna z meditativních terapií, kterou vytvořil Osho. Je to třítýdenní proces, který se v Shangri La pořádá každým rokem. Nádherné dobrodružství!!
Pro více informací klikněte zde.
Karavanserai Karavanserai


2011    webdesign © satya