Karavanserai

MYSTICKÁ RŮŽE 23.7.-13.8.2022

V Shangri-le

s Amar a Sananda

Každý rok v létě probíhá v meditačním centru Shangri La Mystická růže. 

Tento třítýdenní intenzivní proces, který vytvořil Osho, jedinečným způsobem pojí terapii s meditací. První týden probíhá každý den tříhodinový smích, ve druhém týdnu necháme na povrch vyplavat svůj smutek a dáme prostor slzám. Poslední týden budeme sedět v tiché meditaci. 

Karavanserai Karavanserai


Znovu můžeme pocítit dlouho zapomenuté štěstí, a spojit se opět s dětskou nevinností, která je uvnitř nás. V takto chráněném prostoru můžeme léčit stará zranění srdce a to nám pomůže v tom, abychom se hlouběji vnořili do ticha a přiblížili se svému bytí. Karavanserai

Náš proces podpoří rozlehlá příroda, která láká k dlouhým procházkám, ke koupání anebo prostě jen k tomu, pobývat v naší velké zahradě. Součástí procesu jsou 1 hodiny pracovních meditací, které nám dají ochutnat život v komunitě. Večery jsou otevřené, každý může přispět svými nápady a návrhy. Dny zahajují a zakončují dynamická meditace a meditace Kundalini.

Cena:  9700 Kč kurz + 13650 Kč ubytování a strava
Lze přikoupit i ubytování v  Karavanserai za 200,– až 300,– Kč/noc.

Pro registraci klikněte tady

http://magazin.maitrea.cz/mysticka-ruze-amar/


Osho:

"The symbol of the Mystic Rose is that if a man takes cares of the seed he is born with, gives it the right soil, gives it the right atmosphere and the right vibrations, moves on a right path where the seed can start growing, then the ultimate growth is symbolized as the mystic rose - when your being blossoms and opens all its petals and releases its beautiful fragrance."
2011    webdesign © satya