Karavanserai
english
deutsch

Karavanserai

Karavanserai bylo vždy místem přicházení a odchodů, místem odpočinku během cesty, místem pro načerpání nových sil, pro setkávání a interakce. Tento lažanský Karavanserai je vytvořen ve stejném duchu – pro nalezení relaxace, ztišení, lásky, meditace a oslavy.

Karavanserai Karavanserai

Tento Karavanserai má vlastní biologický systém čištění odpadních vod; budu ráda, když budete používat přírodní biologická mýdla.
Protože mi záleží na životním prostředí, používám při vaření a pečení co nejvíce bio potraviny.

Karavanserai Karavanserai


Líbí se mi, co o Karavanserai říká Osho:

Říkáš, „Cítím se na zemi jako host." Myslíš, že je někdo, kdo se na zemi cítí jako hostitel? Každý je hostem. Ale není třeba se strachovat. Budˇ vděčný existenci za to, že tě pozvala, a ty můžeš být jejím hostem.
Říkáš, „Jako bych sem vlastně vůbec nepatřil. " Nikdo sem nepatří. Každý jednoho dne přijde, a jednoho dne odejde. Je to takový velký Karavanserai. Jen na přenocování; zítra vyrážíš zase na cestu. Kdo by tu zůstával? Miliony lidí tu byly před tebou – nikdo si nevzpomene ani na jejich jména, všichni byli hosté – a miliony lidí tu budou poté, co odejdeme. 

Jsi hostem. Když budeš tuto zemi opouštět, nechej ji o něco krásnější, o trochu více lidštější, trochu laskavější, trochu sladčí pro ty neznámé hosty, kteří přijdou po tobě. 


Karavanserai Karavanserai Karavanserai


2011    webdesign © satya