Karavanserai
english
deutsch

O mně

Amar
Bylo to překrásné město Hamburk, kde jsem se narodila a vyrostla. Celkem brzy jsem začala zpochybňovat to, co mi dali rodiče, učitelé a společnost, a zamýšlela se nad smyslem svého života. V jednadvaceti letech jsem potkala indického mystika Osha a stala jsem se jeho žačkou. Byla jsem uchvácená jím, jeho prací a komunitou, která se okolo něj vytvořila v indické Púně. Je to místo plné radosti a života se spoustou hudby, tanečních meditací a společné práce. S přestávkami jsem v této „Buddha-field“ strávila řadu let. Účastnila jsem se tady také mnoha výcviků jako neo-reichiánské práce s tělem, holistické masáže, taneční meditace, skupiny vnitřního dítěte, Oshových meditativních terapií – obzvlášť „Mystické růže“ - a craniosacral-balancing.

Pak jsem žila pár let ve Freiburgu a poté se mi naskytla příležitost vytvořit hned vedle Oshova meditačního centra Shangri La, s kterým jsem spojena už řadu let, svůj „Karavanserai“.

Je pro mě moc krásné, že tady mám takovou širokou škálu možností, a je přáním mého srdce začlenit do každodenního života meditaci, oslavu a tvořivost.
Karavanserai

2011    webdesign © satya