Karavanserai
english
deutsch

Program

Můj dům, obklopený krásnou zahradou, je ideálním místem pro meditace v ústraní. Meditárna, plná světla a přátelské atmosféry, poskytuje dostatečný prostor pro 10 lidí. Podlahové topení zajišťuje rovnoměrné a příjemné teplo, polštáře na sezení a deky jsou součástí vybavení. Bohatý zvuk hudby zaplní meditárnu díky kvalitnímu ozvučení.
Pro více informací mne můžete kontaktovat na:

amarschmieding@gmail.com 00420721127945

Osho Meditační víkend 2023:

 

Denní program je kombinací aktivních a tichých meditací podle Osha a také procházek a odpočinku v přírodě. Chutné vegetariánské jídlo, odpolední káva s domácím sladkým pečivem a láskyplná atmosféra naší malé skupiny budou podporovat cestu do našeho nitra, k našemu bytí.

Příjezd: pátek po 16 hod, program začíná v 18 hod s meditací Osho Kundalini.

Konec: neděle kolem 15 hod po obědě a po kavárně.


Cena: 1650,- Kč zahrnující celodenní jídlo, ubytování se platí zvlášť na základě ceny pokoje.

Pro rezervaci místa zaplaťte zálohu  500,-Kc na učet 223396751/0300 ČSOB. Pokud svou účast zrušite nejpožději 4dny předem, zálohu vratime. Při zrušené později, zaloha propadá.

Poslat zprávu

V roce 2023 nabízím v rámci meditačním víkendů tato témata:

14.-16.04.2023 zvuk ticha - umění naslouchat

23.-25.6.2023 volné a přirozené -   inspirováno tibetským mystikem Tilopou

28.-30.7.2023  protančete se k Bohu

10.-12.11.2023  cesta srdce

15.-17.12.2023 vděčnost

Pokud byste se chtěl zúčastnit tohoto kurzu, klikněte na tento odkaz a pošlete svou přihlášku.


Těšíme se na nás!


"Láska k sobě " bude v Shangri La  06.-09.07.2023

Náš život může být naplňující a krásný jedině milujeme-li sami sebe a pak také teprve můžeme skutečně milovat i ostatní.


Karavanserai

Osho NoMind 5.-12.8.2023

Užívat si letní dny v Shangri La v procesu Osho No-Mind (žádná mysl) a s dalšími meditacemi.

„No-Mind“ vytvořil indický mystik Osho jako meditativní terapii. Skládá se z jedné hodiny džiberiš (hatmatilky) a jedné hodiny sezení v tichu každý den. Během džiberiš vyjadřujeme vše, co v nás je v jazyce, kterému nerozumíme. To nám pomáhá vystoupit z mysli a dovoluje nám to seděl v hlubším tichu druhou hodinu.

Čeká nás také hodinová pracovní meditace denně a kromě procesu Osho No-Mind můžeme sestavovat náš program podle našich potřeb. Můžeme tam zahrnout rozličné Oshovy aktivní i tiché meditace, procházky v přírodě, oheň s hudbou apod.

Těšíme se na vás.

Keramika a meditace


Tyto víkendy zkombinujeme tvořivost s meditací. Bude prostor pro meditace, kterými vás provede Amar a prostor pro kreativitu budete mít v keramické dílně se Satyou, která umí poradit jak úplným začátečníkům, tak těm, kteří už nějaké zkušenosti mají či přijedou s vlastním nápadem. Bude možné modelovat, dekorovat i točit na hrnčířském kruhu.

Cena:3650,– Kč včetně stravy - cena ubytování bude podle vybraného pokoje

Poslat zprávu

https://www.keramikas.cz/ponoreni/Osho Mystická Růže  

V Shangri La! s Amar a Sananda

Mystická růže je jedna z meditativních terapií, kterou vytvořil Osho. Je to třítýdenní proces, který se v Shangri La pořádá každým rokem. Nádherné dobrodružství!!
Pro více informací klikněte zde.
Karavanserai Karavanserai


2011    webdesign © satya